Voor een volledige service!

ONTMOET ons Sterk team

OVER ONS


ZAKENKANTOOR BULLEN BV is een dynamisch familiebedrijf dat zowel voor particulier als onderneming een volledig gamma aan bank- en verzekeringsproducten aanbiedt. Van B.A. auto- tot levensverzekeringen, van dienstboden tot arbeidsongevallen, van zichtrekeningen tot woonkredieten en beleggingen.


Onze onafhankelijkheid laat ons toe verzekeringscontracten van verschillende maatschappijen, prijs- en kwaliteitsklassen aan te bieden. De klant heeft steeds de vrije keuze. Naast een volledig gamma van verzekeringscontracten, verlenen wij eveneens advies op maat voor al uw beleggingen, hypothecaire en andere leningen.

ONS TEAM

Jos Bullen

Jos@zakenkantoorbullen.be


Zaakvoerder


Wendy Bullen

Wendy@zakenkantoorbullen.be


Zaakvoerder

Vicky Bullen

Vicky@zakenkantoorbullen.be


Zaakvoerder

Eef Bullen

Eef@zakenkantoorbullen.be


Zaakvoerder

Pascale Keppens

Pascale@zakenkantoorbullen.be


Medewerkster

Rita Vanbaelen

Rita@zakenkantoorbullen.be


Medewerkster

HOE KUNNEN WE U HELPEN

OPENINGSUREN

Ma :

09:00 - 12:00

Di :

09:00 - 12:00

op afspraak

Wo :

09:00 - 12:00

Do :

09:00 - 12:00

13:30 - 18:30

Vr :

09:00 - 12:00

13:30 - 17:30

Za :

op afspraak

Copyright © All Rights Reserved | Created by EeViWe | Privacy verklaring